!doctype html> Bilal YAĞCI | Kripto Para ve FX Uzmanı & Danışmanı

HAKKIMDA

Kripto Para Danışmanlığı

Bitcoin ve diğer altcoinler hakkında bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz her şey.

Forex Danışmanlığı

Yatırım, fonlama, borsalar ve alım satım hakkında her şey.

Hakkımda

Merhaba! Ben Bilal YAĞCI

10 Ağustos 1982 İzmir doğumluyum. 9 yıllık evliyim ve biri kız biri erkek iki çocuğum var. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldum. 3 yıl kadar Hürriyet ve Doğan Haber Ajansı’nda gazetecilik yaptıktan sonra hayatıma farklı bir kulvarda yön verdim.

11 yıldır ilaç sektöründe satış ve pazarlama uzmanı olarak görev yapmaktayım, ayrıca network marketing ve yatırım sektörleriyle de ilgilenmekteyim. “Hayatımı daha iyi hale nasıl getiririm? Aktif gelirden pasif gelire nasıl geçilir?” gibi sorularının cevaplarını ararken, karşıma hem kendi hayatımı hem de birçok kişinin hayatını değiştirecek olan kripto para sektörü çıktı.

Yatırım sektörleri içinde son zamanlarda sık sık karşınıza çıkan ve yaklaşık bir senedir içinde olduğum Bitcoin, Blockchain ve Kripto para sektörü hakkında bilgi ve tecrübelerimi sizlere aktarmak istiyorum. Geleceğin parası olarak öngörülen Bitcoin ve kripto paralar hakkında aklınıza takılan tüm soruları sayfamda cevaplamaya çalışacağım. Amacım herkesin doğru bilgilere ulaşmalarını sağlamak, sizlere yardım etmek ve sizlerin hayatına bir nebze olsun dokunarak katkıda bulunmaktır.

2015 yılında kripto para sektörü, Bitcoin ve Blockchain ile tanışmış ve bu konularda uzmanlaşmış birisi olarak bu gğne kadar bir çok üniversitede Blockchain, Bitcoin, altcoinler ve kripto paralarla ilgili konferans ve panellere katıldım. Ayrıca kripto paralar, bitcoin ve Blockchain teknolojilerinin haber ve bilgilerin paylaşıldığı www.kriptoparadunyasi.com ve ücretsiz video eğitimleri sunan www.bilalyagci.com adlı sitelerin sahibi ve kurucusuyum.

BY Finansal Danışmanlık şirketini kurarak, kripto para sektörü ve doğru yatırımla ilgili ulusal ve uluslararası danışmanlık hizmeti sunmaktayım.